YEME & İÇME – Feriye

YEME & İÇME

Lokanta Feriye’de Hafta Sonu Kahvaltıları

  • Lokanta Feriye’de yalnızca Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı servisi verilmektedir.
  • Kahvaltılar 10.00-12:00 ve 12:00-14:00 saatleri arasında, iki set olarak gerçekleşmektedir.
  • Lokanta Feriye’deki kahvaltılarınıza canlı müzik eşlik edecektir.
  • Kahvaltı için +90 538 483 2021 numarasından rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Lokanta Feriye

Lokanta Feriye, yeme içme sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile büyüleyici bir manzara karşısında gastronomi deneyimi yaşamak isteyen misafirleri için İstanbul’un zengin mutfak kültüründen aldığı ilhamla lezzetler sunuyor. Lokasyonu, lezzete olan tutkusu ve Boğaz manzarasının yanı sıra hizmet kalitesi ile de misafirlerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Şef Birkan Erköylü liderliğindeki deneyimli mutfak ekibi ile mevsimsel menülerini misafirleriyle buluşturan ve “iyi bir yemek deneyiminin” özünde “iyi malzemenin” olduğunu savunan Lokanta Feriye, Türk Mutfağı’nın güncel ve rafine yorumlarını lezzetle harmanlayan ve Michelin 2023 & 2024 Tavsiyesi’nde ve Gault Millau’da yer alan modern bir İstanbul Lokantası…

Rezervasyon Kuralları

  • Lokanta Feriye’de spor& şık kıyafet zorunluluğu uygulanmaktadır. (Şort, terlik, eşofman vb. tarzda giyen misafirlerimizi kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.)
  • Saat 17:00’den sonra Lokanta Feriye’ye 10 yaş üstü çocuklar kabul edilmektedir.
  • Önceden rezervasyon yapmanızı öneririz, aksi durumda Lokanta Feriye olarak sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz.
  • Eğer rezervasyonunuzda bir değişiklik varsa veya gecikme söz konusu ise Lokanta Feriye’ye bilgi vermenizi rica ederiz.
  • Rezervasyon yoğunluğundan dolayı, Lokanta Feriye’de sizin için rezerve edilen masayı en fazla 20 dakika tutabileceğimizi iletmek isteriz.

Cream&Sugar

c-paces bünyesinde yer alan Cream&Sugar, çok seveceğiniz filmlerin, albümlerin, kitapların en güzel hikayelerinin anlatıldığı kahve dükkanı niteliğinde olan, muhteşem bir özenle yaratılmış bir kafedir. Kaliteli malzemelerle hazırlanan günlük & taze lezzetlerin alternatifli bir şekilde sunulduğu Cream&Sugar’ın odağında “İyi kahve” vardır. Dünya pastacılığından özel seçki tatlılar ve tuzlu çeşitleri, öğle yemeği alternatifleri, atıştırmalıklar, salataların yer aldığı zengin ve bol bir menüye sahip olan Cream&Sugar, hem Ortaköy’deki hem de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nin altında, Madera’nın yanında konumlanan ferah ve samimi ambiyansıyla günün her saati misafirlerine keyifli vakit geçirebilecekleri bir cafe vaad eder. Ancak, herhangi bir cafe değildir. Anlatılmaz, tadılır bir yerdir.

creamandsugaristanbul