Etkinlik Mekanları

Feriye Boğaz

Taş bina içinde Boğaz’ın dinginliğinde farklı amaçlı kullanımlara uygun salon.

Feriye Fuaye

Modüler yapısıyla farklı kullanımlar için mekan olarak kiralanabilecek, aydınlık ve keyifli bir atmosfer. Sinema salonu ile bağlantılı veya bağlantısız olarak kullanılabilen Fuaye Feriye, yere kadar uzanan camlar ile Boğaz manzarasını da sunuyor.

Feriye Galeri

Kurumsal toplantılar, atölyeler, pop-up etkinliklere uygun, konferans, lansmanlar için yüksek kapasiteye sahip çok amaçlı salon. Önünde yer alan aydınlık HOL alanında toplantı öncesi kahvaltı, arası ve sonrasında kahve molaları için geniş ve ferah bir ortam.

Feriye Hol

Galeri Feriye’nin önünde yer alan yekpare geniş ve aydınlık Hol alanı. Yere kadar uzanan camları ile gün ışığını tamamen içeri alan, bahçe ve boğaz manzarasına hakim, Galeri ile birlikte kullanılabildiği gibi bağımsız olarak da kullanılabilir.

Feriye Mutfak

Kahvaltı ve yemekli toplantılar, gastronomi etkinlikleri, atölye çalışmaları, yeme-içme fotoğraf ve video prodüksiyonları için tasarlanmış bir mekan.

Feriye Park

Konser, festival, şirket motivasyon aktiviteleri, lansman, çocuk doğum günleri, baby shower vs gibi farklı türde aktivitelere ev sahipliği yapabilecek açık alan.

Feriye Rıhtım

Boğaz’ın kıyısında şirket motivasyon yemekleri, düğün yemekleri, kokteyl gibi farklı amaçlara uygun, açık hava alanıdır.

Feriye Salonlar
Adnan Barlas ve Kabataş Salonları

Küçük grup toplantıları ve etkinlikler için kullanılan kısmi deniz manzaralı 2 salon.

Feriye Sinema

Kurumsal toplantı, lansman, konferans, tiyatro, konser, stand-up gösterileri, edebiyat sohbetleri, gala ve özel davetler için 300 kişilik kapasiteye sahip çok amaçlı sinema salonu.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyon ve etkinlikleriniz için satis@feriye.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.