Etkinlik Mekanları – Feriye

Etkinlik Mekanları

Feriye Cam Salon

Boğaz'ın en güzel manzarasına ev sahipliği yapan Cam Salon, kurumsal toplantılar, lansman, düğün, kokteyl etkinlikleri için yüksek kapasiteye sahip çok amaçlı kapalı bir salon.

Boğaz Feriye

Taş bina içinde Boğaz’ın dinginliğinde farklı amaçlı kullanımlara uygun salon.

Yalı Feriye

Taş bina içinde Boğaz’ın dinginliğinde farklı amaçlı kullanımlara uygun salon.

Fuaye Feriye

Modüler yapısıyla farklı kullanımlar için mekan olarak kiralanabilecek, aydınlık ve keyifli bir atmosfer. Sinema salonu ile bağlantılı veya bağlantısız olarak kullanılabilen Fuaye Feriye, yere kadar uzanan camlar ile Boğaz manzarasını da sunuyor.

Galeri Feriye

Kurumsal toplantılar, atölyeler, pop-up etkinliklere uygun, konferans, lansmanlar için yüksek kapasiteye sahip çok amaçlı salon. Önünde yer alan aydınlık HOL alanında toplantı öncesi kahvaltı, arası ve sonrasında kahve molaları için geniş ve ferah bir ortam.

Hol Feriye

Galeri Feriye’nin önünde yer alan yekpare geniş ve aydınlık Hol alanı. Yere kadar uzanan camları ile gün ışığını tamamen içeri alan, bahçe ve boğaz manzarasına hakim, Galeri ile birlikte kullanılabildiği gibi bağımsız olarak da kullanılabilir.

Mutfak Feriye

Kahvaltı ve yemekli toplantılar, gastronomi etkinlikleri, atölye çalışmaları, yeme-içme fotoğraf ve video prodüksiyonları için tasarlanmış bir mekan.

Park Feriye

Konser, festival, şirket motivasyon aktiviteleri, lansman, çocuk doğum günleri, baby shower vs gibi farklı türde aktivitelere ev sahipliği yapabilecek açık alan.

Rıhtım Feriye

Boğaz’ın kıyısında şirket motivasyon yemekleri, düğün yemekleri, kokteyl gibi farklı amaçlara uygun, açık hava alanıdır.

Salonlar Feriye
Adnan Barlas ve Kabataş Salonları

Küçük grup toplantıları ve etkinlikler için kullanılan kısmi deniz manzaralı 2 salon.

Sinema Feriye

Kurumsal toplantı, lansman, konferans, tiyatro, konser, stand-up gösterileri, edebiyat sohbetleri, gala ve özel davetler için 240 kişilik kapasiteye sahip çok amaçlı sinema salonu.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyon ve etkinlikleriniz için satis@feriye.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

× How can I help you?