Etkinlik Mekanları

Feriye Boğaz

Taş bina içinde Boğaz’ın dinginliğinde farklı amaçlı kullanımlara uygun salon.

Feriye Fuaye

Modüler yapısıyla farklı kullanımlar için mekan olarak kiralanabilecek, aydınlık ve keyifli bir atmosfer. Sinema salonu ile bağlantılı veya bağlantısız olarak kullanılabilen Fuaye Feriye, yere kadar uzanan camlar ile Boğaz manzarasını da sunuyor.

Feriye Galeri

Kurumsal toplantılar, atölyeler, pop-up etkinliklere uygun, konferans, lansmanlar için yüksek kapasiteye sahip çok amaçlı salon. Önünde yer alan aydınlık HOL alanında toplantı öncesi kahvaltı, arası ve sonrasında kahve molaları için geniş ve ferah bir ortam.

Feriye Hol

Galeri Feriye’nin önünde yer alan yekpare geniş ve aydınlık Hol alanı. Yere kadar uzanan camları ile gün ışığını tamamen içeri alan, bahçe ve boğaz manzarasına hakim, Galeri ile birlikte kullanılabildiği gibi bağımsız olarak da kullanılabilir.

Feriye Mutfak

Kahvaltı ve yemekli toplantılar, gastronomi etkinlikleri, atölye çalışmaları, yeme-içme fotoğraf ve video prodüksiyonları için tasarlanmış bir mekan.

Feriye Park

Konser, festival, şirket motivasyon aktiviteleri, lansman, çocuk doğumgünleri, baby shower vs gibi farklı türde aktivitelere ev sahipliği yapabilecek açık alan.

Feriye Rıhtım

Farklı alanlarda etkinlikler için uygun, açık hava alanıdır. 420 kişilik yemekten, 1.000 kişilik kokteyle kadar ağırlama kapasitesine sahip.

Feriye Salonlar
Adnan Barlas ve Kabataş Salonları

Küçük grup toplantıları ve etkinlikler için kullanılan kısmi deniz manzaralı 2 salon.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyon ve etkinliklerinize göre alan alternatifleri sunuyoruz.
Bizlerle satis@feriye.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyon ve etkinliklerinize göre alan alternatifleri sunuyoruz.

Feriye Boğaz

Boğaz’ın dinginliğini taşıyan taş bina içerisindeki salonumuzda farklı etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz biz alan sağlamaktayız.

Feriye Fuaye

Yere kadar uzanan camlar ile Boğaz manzarasının tadını çıkarabileceğiniz Feriye Fuaye’ yi modüler yapısıyla Sinema salonu ile bağlantılı veya bağlantısız olarak kullanabileceğiniz bir formatla farklı etkinlikleriniz için hizmetinize sunuyoruz.

Feriye Galeri

Kurumsal toplantılar, atölyeler, pop-up etkinliklere uygun, konferans, lansmanlar için yüksek kapasiteye sahip çok amaçlı salonumuz ve önünde yer alan aydınlık HOL alanında toplantı öncesi kahvaltı, arası ve sonrasında kahve molaları için geniş ve ferah bir ortam sağlamaktayız.

Feriye Hol

Galeri Feriye’nin önünde yer alan yekpare geniş ve aydınlık Hol alamızda yere kadar uzanan camlar ile gün ışığını tamamen içeri alan, bahçe ve boğaz manzarasına hakim farklı organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir mekan sunuyoruz. Ayrıca bu mekanı Galeri ile birlikte kullanabileceğiniz gibi bağımsız olarak da kullanabilirsiniz.

Feriye Mutfak

Feriye’nin tarihi dokusunun izlerini taşıyan mekanımızı kahvaltı ve yemekli toplantılar, gastronomi etkinlikleri, atölye çalışmaları, yeme-içme fotoğraf ve video prodüksiyonları için tasarladık.

Feriye Park

Nefis boğaz ve saray manzarası yanı başındaki yeşil alanımızda konser, festival, şirket motivasyon aktiviteleri, lansman, çocuk doğumgünleri, baby shower vs gibi farklı türde aktivitelerinize ev sahipliği yapmaktayız.

Feriye Rıhtım

Boğazın eşsiz manzarasında 420 kişilik yemek ya da 1.000 kişilik kokteyle kadar farklı konseptlerde kurgulayabileceğiniz mekanımızda davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Feriye Salonlar

Feriye Sarayı’nın içerisindeki Kısmi deniz manzaralı Kabataş ve Adnan Barlas Salonlarını küçük grup toplantıları ve etkinlikleriniz için hazırladık.