Yeme & İçme

 

Lokanta Feriye’de Hafta Sonu Kahvaltıları

  • Lokanta Feriye’de yalnızca Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı servisi verilmektedir.
  • Kahvaltılar 10.00-12.00 ve 12.00-14.00 saatleri arasında, iki set olarak gerçekleşmektedir.
  • Lokanta Feriye’deki kahvaltılarınıza canlı müzik eşlik edecektir.
  • Lokanta Feriye’de kahvaltı kişi başı 690 TL’dir.
  • Kahvaltı için +0538 483 2021 numarasından rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Lokanta Feriye

Lokanta Feriye, yeme içme sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile büyüleyici bir manzara karşısında gastronomi deneyimi yaşamak isteyen misafirleri için İstanbul’un zengin mutfak kültüründen aldığı ilhamla lezzetler sunuyor. Lokasyonu, lezzete olan tutkusu ve Boğaz manzarasının yanı sıra hizmet kalitesi ile de misafirlerini ayrıcalıklı hissettiriyor.  Şef Birkan Erköylü liderliğindeki deneyimli mutfak ekibi ile mevsimsel menülerini misafirleriyle buluşturan ve “iyi bir yemek deneyiminin” özünde “iyi malzemenin” olduğunu savunan Lokanta Feriye, Türk Mutfağı’nın güncel ve rafine yorumlarını lezzetle harmanlayan ve Michelin 2023 Tavsiyesi’nde yer alan modern bir İstanbul Lokantası…

Rezervasyon Kuralları

  • Lokanta Feriye’de spor& şık kıyafet zorunluluğu uygulanmaktadır. (Şort, terlik, eşofman vb. tarzda giyen misafirlerimizi kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.)
  • Saat 17:00’den sonra Lokanta Feriye’ye 10 yaş üstü çocuklar kabul edilmektedir.
  • Önceden rezervasyon yapmanızı öneririz, aksi durumda Lokanta Feriye olarak sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz.
  • Eğer rezervasyonunuzda bir değişiklik varsa veya gecikme söz konusu ise Lokanta Feriye’ye bilgi vermenizi rica ederiz.
  • Rezervasyon yoğunluğundan dolayı, Lokanta Feriye’de sizin için rezerve edilen masayı en fazla 20 dakika tutabileceğimizi iletmek isteriz.

Voi Coffee Company

VOI Coffee Company, 2014 yılında ilk şubesini Bağdat caddesinde butik bir mağaza olarak açmış, kısa süre içinde genç neslin beğenisini kazanarak 3.dalga kahvecilerin ilk başarılı temsilcilerinden olmayı başarmıştır. Son birkaç senede İstanbul’ un en gözde bölgelerinde açtığı şubeleri ile şehirli, zevkli ve dinamik müşteri kitlesi ile birlikte hızla büyümeye devam etmektedir.

Devamlı kendini güncelleyen, dünyayı takip eden, yüksek standartlara sadık, farklı duruşu ve profesyonel kadrosu ile VOI, Feriye şubesi ile müdavimlerine artık deniz manzaralı bir deneyim alanı sunuyor.

Rezervasyon:
+90 212 227 22 16
voicoffeecompany

SeaSalt

Şehrin sevilen gelenekleri arasında yer alan balıkçı kültürünün en güzel noktalarını ve lezzetlerini kendi hikayesinde birleştiren “SeaSalt Feriye” İstanbul’da müdavimleriyle Feriye’de buluşuyor. SeaSalt Feriye menüsünün lezzetleri, mutfakta kendi tarzında özel olarak yorumladığı sade reçete ve vizyon ile oluşuyor. Ege Denizi’nden çıkan lezzetleri özgün menüsüyle misafirlerine sunan SeaSalt Feriye, kendi tarzında şık ve özenle tasarlanan dekorasyonunun yanı sıra mutfağının ruhuna uygun sade sunum detaylarıyla da konuklarını farklı bir deneyimde buluşturuyor.

Rezervasyon:
+90 549 438 99 53
seasaltferiye

This will close in 20 seconds