Yeme & İçme

Lokanta Feriye

İstanbul’un en ikonik simgelerini manzarasında bir araya getiren Feriye, lokantasıyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Boğazın yanı başında, mevsime uygun ve özenle hazırlanmış menüsüyle İstanbul lezzetlerini misafirlerle buluşturuyor.

Rezervasyon Kuralları

– Lokanta Feriye’de spor& şık kıyafet zorunluluğu uygulanmaktadır. (Şort, terlik, eşofman vb. tarzda giyen misafirlerimizi kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.)
– Saat 17:00’den sonra Lokanta Feriye’ye 10 yaş üstü çocuklar kabul edilmektedir.
– Önceden rezervasyon yapmanızı öneririz, aksi durumda Lokanta Feriye olarak sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz.
– Eğer rezervasyonunuzda bir değişiklik varsa veya gecikme söz konusu ise Lokanta Feriye’ye bilgi vermenizi rica ederiz.
– Rezervasyon yoğunluğundan dolayı, Lokanta Feriye’de sizin için rezerve edilen masayı en fazla 20 dakika tutabileceğimizi iletmek isteriz.

Voi Coffee Company

VOI Coffee Company, 2014 yılında ilk şubesini Bağdat caddesinde butik bir mağaza olarak açmış, kısa süre içinde genç neslin beğenisini kazanarak 3.dalga kahvecilerin ilk başarılı temsilcilerinden olmayı başarmıştır. Son birkaç senede İstanbul’ un en gözde bölgelerinde açtığı şubeleri ile şehirli, zevkli ve dinamik müşteri kitlesi ile birlikte hızla büyümeye devam etmektedir.

Devamlı kendini güncelleyen, dünyayı takip eden, yüksek standartlara sadık, farklı duruşu ve profesyonel kadrosu ile VOI, Feriye şubesi ile müdavimlerine artık deniz manzaralı bir deneyim alanı sunuyor.
Rezervasyon:
+90 212 227 22 16
voicoffeecompany

SeaSalt

Şehrin sevilen gelenekleri arasında yer alan balıkçı kültürünün en güzel noktalarını ve lezzetlerini kendi hikayesinde birleştiren “SeaSalt Feriye” İstanbul’da müdavimleriyle Feriye’de buluşuyor. SeaSalt Feriye menüsünün lezzetleri, mutfakta kendi tarzında özel olarak yorumladığı sade reçete ve vizyon ile oluşuyor. Ege Denizi’nden çıkan lezzetleri özgün menüsüyle misafirlerine sunan SeaSalt Feriye, kendi tarzında şık ve özenle tasarlanan dekorasyonunun yanı sıra mutfağının ruhuna uygun sade sunum detaylarıyla da konuklarını farklı bir deneyimde buluşturuyor.

Rezervasyon:
+90 549 438 99 53
seasaltferiye

KULT Palace Feriye

Alaçatı’nın en çarpıcı mekanlarından biri olan Kült, ayrıcalıklı tarzını kokteyllerinde yansıtmayı başarıyor. Tarihi Feriye binasında hem kapalı hem de açık alana sahip olan KULT Palace şehrin trendlerini takip edenlerin öncelikli uğrak noktası. KULT’ün kokteylleri sadece lezzetli değil, görselliğiyle de insanı etkileyen bir güzelliğe sahip. Şık iç mimarisi, lezzetli menüsü ve tarz müzikleri ile keyifli zamanlar vaad ediyor.

Rezervasyon:
+90 212 227 2216
kultcocktails