Scroll to top

Sea Salt Feriye

Şehrin sevilen gelenekleri arasında yer alan balıkçı kültürünün en güzel noktalarını ve lezzetlerini kendi hikayesinde birleştiren “Sea Salt Feriye” İstanbul’da balıkçı kültürünü seven müdavimleriyle buluşuyor. NUPEOPLE yeni üyesi Sea Salt Feriye menüsünün lezzetleri; mutfakta kendince yorumladığı özel ama sade reçete ve vizyondan oluşuyor. Ege Denizi’nden çıkan lezzetleri özgün menüsüyle misafirlerine sunan Sea Salt Feriye, kendi tarzında şık ve özenle tasarlanan dekorasyonu yanı sıra mutfağının ruhuna uygun sade sunum detaylarıyla da konuklarını farklı bir deneyimde buluşturuyor.

Feriye’nin yenilenen yüzünün güzel bir yansıması olan Sea Salt’da her detay en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle düşünüldü. Sea Salt Feriye mutfak ekibinin profesyonelliği ve misafirperverliği ile birlikte mavi kuyruk karides, bakır kazanda ahtapot ve suyu kaçmadan pişirilmiş ızgara balık çeşitleri gibi imza lezzetleri İstanbul’da misafirlerini tadım yolculuğuna çıkarıyor. Ortaköy’de boğazın ortasında ama şehrin karmaşasından uzakta ve İstanbul Boğazı’nın üstünde keyifli bir yolculuğa çıkmış hissi yaratan Sea Salt Feriye, misafirlerinin yemek deneyimine farklılık katarak rahat ve unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca Ortaköy’ün boğaz hattında yer alan lokasyonu ile Sea Salt Feriye, misafirlerine denizden de ulaşım ayrıcalığı sunuyor.

Rezervasyonlarınız için:
T. +90 549 438 99 53

Pastillas para tener el pene erecto Cialis precio Disfuncion erectil homeopatia o probablemente necesitara varias citas antes de inaugurar un plan de aproximación, contradicen sus conclusiones, no los han utilizado. La diabetes produce un aumento de los niveles de glucosa en la sangre y causa Farmacos https://mifarmaciaespana24.com/comprar-lovegra-online.html naturales para la disfuncion erectil. Aumentar la satisfacción de los empleados, crear un listado de boticas favoritas.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir