Scroll to top

Feriye Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. (Feriye) ve kullanım hakkına sahip olduğu markalar tarafından gerçekleştirilecek etkinlik, tanıtım, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi verebilmek için izninizi rica ediyoruz.

İzin verdiğinizde; Feriye’nin size etkinlik ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde yetkili resmi kurumlara sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını, bu içeriğin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz üçüncü kişilerle gerekli ölçüde paylaşılmasını kabul etmektesiniz.

Ticari elektronik ileti izni vermeyi reddetme hakkınız bulunduğunu ve izin vermeniz durumunda da sonrasında, dilediğiniz zaman Feriye iletişim kaballarında yer alan izin iptal seçeneklerini kullanarak izninizi iptal edebileceğinizi hatırlatırız.