Scroll to top

Yeniden Meze

Türkiye’nin dört bir yanından en lezzetli mezeler Yeniden Meze Festivali’nde!

Bu sene ikincisi gerçekleşecek olan, usta şefler ve gastronomi uzmanlarını bir araya getiren yeni nesil meze festivali Yeniden Meze, 6 Ekim’de Ortaköy Feriye’nin boğaza nazır eşsiz manzarasında gerçekleşiyor.

Konusunda uzman şeflerle deneyim atölyelerinin, birbirinden lezzetli mezelerin ve meze kültürüne dair her şeyin müzik ve muhabbet ile bir araya geldiği bu gastronomi deneyimini yaşamak isteyen tüm meze severleri, Yeniden Meze Festivali’ne bekliyoruz. Etkinliğin katılımcıları farklı tadım alanları, sokak lezzetleri, deneyim atölyeleri, yerel ve ünlü şeflerin lezzetlerini deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Festivalde atölyelere giriş kayıt ile olacaktır. Atölyelere katılım sınırlı olduğundan kayıtlar alana girildikten sonra ayrı bir kayıt masası aracılığı ile alınacaktır. Kontenjanların dolması durumunda ek alım gerçekleştirilmeyecektir.

Dude Table’ın, Türkiye’nin gastronomi uzmanları ile düzenlediği bu etkinlikte, fiyatlara sınırsız meze tadımı ve iki adet yerli içecek dahildir.

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Biletler Biletix’de.

Tarih

06 Eki 2019

Saat

14:00

Mekan

Feriye
Kategori
QR Code

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir