Scroll to top

Plum Buluşmaları  / “Aşk Sürer mi?

“Aşk muhteşem bir felakettir…”
Özüm Özbay

Ya Sürdürülebilir Bir Aşk İçin Ruhumuzun Sadece Egzersize İhtiyacı Varsa?

Plum Buluşmaları başlıyor: 08 Şubat’ta Feriye’de Gerçekleşecek İlk Buluşmada Uzmanlar Eşliğinde  “Aşk Sürer mi?” Sorusuna Cevap Arayacağız. Bu Egzersiz Hepimizin Ruhuna İlaç Gibi Gelecek!

Sorulmayanları sormak, cevapları işin ustasından dinlemek, bir araya gelip paylaşmak için yola çıkan Plum, ilk buluşmasında kadınlar, erkekler ve ilişkiler konusunu enine boyuna masaya yatırıyor. “Exercises for The Soul / Ruh İçin Egzersizler” önermesi yola çıkan Plum’ın bu ilk buluşması alanında uzman, seçkin konuşmacı ve panelistleriyle ruhumuza iyi gelecek bir egzersiz vaat ediyor.

08 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 16.00’da Feriye’de düzenlenecek olan Plum Buluşmaları “Aşk Sürer mi? Sürdürülebilir İlişki Egzersizleri” etkinliği iki oturum halinde gerçekleştirilecek.

İki Oturum..Yedi Uzman…Bol Ruh Egzersizi!

İlk oturumda Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Merkezi Kurucusu, Uzm. Dr. Kerem Dündar, beynin ilişki ayarlarına, kadın ve erkek beynine dair “Kadın Beyni mi, Erkek Beyni mi?” konuşmasıyla sahne alacak. Sonrasında Bigumigu Eş-Kurucu Ortağı ve Yayın Yönetmeni Yalçın Pembecioğlu “Teknoloji İle Evrilen İlişkiler” başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek.

İkinci oturumda ise  “ İlişkide Buluşmak” paneli, birbirinden değerli katılımcılarıyla karşımızda olacak:

➢ Dr. Emre Konuk, Klinik Psikolog, Çift ve Aile Terapisti, DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurucusu
➢ Prof. Dr. Hanna Nita Scherler, Klinik Psikolog, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi
➢ Dr. Murat Dokur, Psikiyatrist, Aile ve Çift Terapisti
➢ Dr. Cem Mumcu, Psikiyatrist, Yazar, Ressam ve Yayıncı
➢ Prof. Dr. Özgür Öner, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, Psikoterapist

Kadınların, erkeklerin, ilişkilerin bu kez bambaşka bir platformda konuşulacağı, soruların ilk elden Türkiye’nin psikoloji ve psikiyatri duayenlerine ve usta konuşmacılara yöneltilebileceği bu etkinlikle ilgili detaylar için Plum’ın Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz: https://instagram.com/plum_exercisesforthesoul?igshid=ojiueg6kxiio

Tarih: 8 Şubat
Yer: Galeri Feriye
Saat: 16:00

Tarih

08 Şub 2020

Saat

16:00

Mekan

Galeri Feriye
Bilet Al
QR Code

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir