Scroll to top

Garanti BBVA Feriye Konserleri: Flapper Swing / Swing Dans Gecesi

Feriye, Garanti BBVA konserleri kapsamında, müziğin yükselen seslerini ağırlıyor.

Müzik dünyasının başarılı isimleri, müzik tutkunlarıyla Feriye’de bir araya geliyor. Islandman, Palmiyeler, Analog Kültür Experiment, Ah! Kosmos ve Flapper Swing, Garanti BBVA Feriye konserleri kapsamında canlı performans sergileyecek.

Denize sıfır konumuyla İstanbul Boğazının gözde noktasında yer alan Feriye, Garanti BBVA işbirliğiyle hayata geçen proje kapsamında canlı müzik performanslarına sahne oluyor. İstanbul’un tüm güzelliklerle seyredilebildiği Feriye Rıhtımında gerçekleşecek konserlerde müzik tutkunları sevdikleri grupları gün batımızda Boğaz manzarası keyfiyle dinleyecek…

19:00 – 20:00 DJ

20:00 Flapper Swing / Canlı Müzik

21:00 – 24:00 DJ / Dans Gecesi

Flapper Swing

Flapper Swing’i canlı dinledin mi? Django Reinhardt ve Sydney Bechett’nin ayak izlerini takip eden grup Gypsy Swing’in en eğlenceli şarkılarını, 1920’ler ve 1930’ların parti atmosferini 2013 yazından beri İstanbul sahnelerine taşıyor. İki manouche gitar, kontrbas, saksafon ve vokalden oluşan Flapper Swing her konserde dinleyicilerini görsel ve işitsel bir şölen eşliğinde zamanda keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Nevin Hetmanek – vokal

Erhan Erbelger – gitar

Peter Salvucci – saksafon

Tomas Hetmanek – gitar

Volkan Topakoğlu – kontrbas

Tarih

07 Eyl 2019

Saat

20:00

Mekan

Rıhtım Feriye
Kategori
QR Code

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir