Scroll to top

Feriye’de Caz (Dilek Sert Erdoğan)

2002 senesinde T.A.L (Tiyatro Araştırma Laboratuarı) bünyesinde ses ve oyunculuk teknikleri, tiyatro tarihi ve felsefesi üzerine eğitim alıp araştırmalarda bulundu.

Yurt içi ve yurt dışında çok değerli müzisyenlerle farklı projelerde çalışma şansına sahip olan sanatçı, 2006 yılında katıldığı; Amerika’da düzenlenen ISC (International Songwriting Competition) Yarışması’nda, kendine ait dört parçayla 14 bin aday arasından genel performans kategorisinde ilk 25 kişi arasına girmeyi başarmıştır. Jürisinde Universal Music Dünya Başkanı Macy Gray, Paul McCartney, Beach Boys ve Tiesto gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı bu yarışma, Erdoğan’ın kendi şarkılarını üretme konusundaki ilhamına büyük ivme kazandırmıştır.

Tüm söz ve müziklerin sanatçının kendisine ait olduğu, dokuz İngilizce parçadan oluşan, Türkiye’nin ilk soul albümü MOMENTS müzik severlerle buluştu. Türk müzik sektöründe daha önce yapılmış bir örneği bulunmayan albüm, caz, soul ve funk öğelerini barındırıyor.

Dilek Sert Erdoğan 15 Şubat’ta Feriye’de!

Müziğin Boğaz’ın büyüleyici atmosferiyle birleştiği Lokanta Feriye’de yerinizi ayırmak için 0212 236 25 22 veya 0538 483 20 21 no.lu hatlardan rezervasyon yapmanız yeterlidir.

Tarih

15 Şub 2020

Saat

21:30

Mekan

Lokanta Feriye
Kategori
QR Code

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir