Scroll to top

Garanti BBVA Feriye Konserleri: Ah! Kosmos

Feriye, Garanti BBVA konserleri kapsamında, müziğin yükselen seslerini ağırlıyor.

Müzik dünyasının başarılı isimleri, müzik tutkunlarıyla Feriye’de bir araya geliyor. Islandman, Palmiyeler, Analog Kültür Experience, Ah! Kosmos ve Flapper Swing, Garanti BBVA Feriye konserleri kapsamında canlı performans sergileyecek.

Denize sıfır konumuyla İstanbul Boğazının gözde noktasında yer alan Feriye, Garanti BBVA işbirliğiyle hayata geçen proje kapsamında canlı müzik performanslarına sahne oluyor. İstanbul’un tüm güzelliklerle seyredilebildiği Feriye Rıhtımında gerçekleşecek konserlerde müzik tutkunları sevdikleri grupları gün batımızda Boğaz manzarası keyfiyle dinleyecek…

Ah! Kosmos

İlk kısaçaları ‘Flesh’i 2013’te müzik tutkunlarıyla buluşan Ah! Kosmos, tiyatro, çağdaş dans, video ve mekân odaklı işler için kompozisyonlar hazırlamaya devam ederken, ilk uzunçaları ‘Bastards’ı Alman menşeli Denovali Records üzerinden yayımladı. Mabel Matiz vokalleriyle paylaştığı ‘Mavi’ teklisiyle sesini geniş kitlelere duyurdu. Son olarak Mart ayında ‘Together We Collide’ başlıklı bir kısaçalar yayınladı.

 

Tarih

01 Eyl 2019

Saat

19:00

Mekan

Rıhtım Feriye
Kategori
QR Code

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir