Scroll to top

23 Nisan’da Animasyon Gösterimi

AttaFestival işbirliği ile 40 dakikalık Klik Amsterdam animasyon seçkisi, 23 Nisan’da Feriye’de.

Şanssız Kedi

Küçük kuş, kafesinde aniden ölünce, bütün gözler kediye döner. Her ne kadar şanssız kedi, durumu düzeltmek için elinden geleni yapsa da, durum giderek daha da kötüleşir.

Yeni Mahsül

Bir çiftçi ve ailesi, ürün yetiştirmek üzere uzaya çıkar ama uzayda ürün yetiştirmek hiç de kolay değildir. Tam bu işten vazgeçmeye karar verecekken, çok büyük bir sürprizle karşılaşırlar.

Panik

Marya, bir günlüğüne deniz kenarına tatile gitmeye karar verir. Yolda aklına onlarca endişe verici düşünce doluşur: ‘Ocağı kapattım mı? Peki ya ütüyü? Banyodaki musluk kapalı mıydı?” Bir şeyleri unuttuğuna dair hayali kaygılarının sonuçları zihninde felaket boyutlarına ulaşan Marya, en nihayetinde başına asıl belayı açan ‘aşırı paniğe meyilli kişiliğe’ dönüşür.

Yoldaki Ayılar

Theo’nun en sevdiği şey, küçük sarı arabasıyla etrafta dolaşmaktır. Yol üzerinde duran bir ayı yüzünden geçirdiği kazadan sonra eski hayatına geri dönmek istese de, dış dünyaya karşı giderek artan korkusu Teao’nun önündeki en büyük engeldir. Theo, bu durumdan kurtulabilecek mi?

Çöp

Pan ve Li, savaştan kaçan iki mülteci faredir. Hayatlarını riske atıp, bir dizi tünelden geçerek denize ulaşmaya çalışırlar. Tünelin sonuna vardıklarında, elde ettikleri ödül de büyük olur; kendilerini yığınla yiyeceğin çöpe atıldığı bir mutfakta bulurlar. Burası onlar için gerçek bir cennettir! Peki gerçekten öyle midir?

Tumblies

Üç Tumblies ve onların köpeklerinin dünyasına doğru eğlenceli, fantastik bir keşfe hazır mısınız?

Caminandes

Koro isimli lama, ıssız bir yolda karşıdan karşıya geçme konusunda bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Hiçbir şeyin farkında olmayan bir Armadillo ise herhangi bir sıkıntı yaşıyormuş gibi görünmemektedir. Koro ve Armadillo’nun hikayesi size de çok ilginç gelecek.

Yalnız Balıkçıl

Balıkçıl’ın en yakın arkadaşı Bizon artık yaşlanmıştır ve daha fazla hareket edecek hali kalmamıştır. Gezgin bir kuş olan Balıkçıl’ın yeni bir arkadaş bulması gerekmektedir. Farklı türlerden hayvanlarla arkadaşlık kurmaya çalışan Balıkçıl, bunun o kadar da basit olmadığını keşfeder. Ancak her ne kadar yolu engellerle dolu olsa da, Balıkçıl yeni arkadaş bulmaktan vazgeçmez.

Fotoğraf

Ormanın ortasındaki hayvanları, doğal ortamlarında fotoğraflamak için günübirlik keşfe çıkan bir çiftin heyecanına ortak olma zamanı.

 

Gallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slide

Saatlik Program

13:00 - 13:40
15:00 - 15:40
17:00 - 17:40

Tarih

23 Nis 2019

Mekan

Sinema Feriye
Kategori
Bilet Al
QR Code