Scroll to top

Garanti BBVA Feriye Konserleri: Analog Kültür Experiment feat Tolga Zafer

Feriye, Garanti BBVA konserleri kapsamında, müziğin yükselen seslerini ağırlıyor.

Müzik dünyasının başarılı isimleri, müzik tutkunlarıyla Feriye’de bir araya geliyor. Islandman, Palmiyeler, Analog Kültür Experiment, Ah! Kosmos ve Flapper Swing, Garanti BBVA Feriye konserleri kapsamında canlı performans sergileyecek.

Denize sıfır konumuyla İstanbul Boğazının gözde noktasında yer alan Feriye, Garanti BBVA işbirliğiyle hayata geçen proje kapsamında canlı müzik performanslarına sahne oluyor. İstanbul’un tüm güzelliklerle seyredilebildiği Feriye Rıhtımında gerçekleşecek konserlerde müzik tutkunları sevdikleri grupları gün batımızda Boğaz manzarası keyfiyle dinleyecek…

Analog Kültür Experiment feat Tolga Zafer

Kaan Düzarat’ın 2014 yılında hayata geçirdiği plak dükkanı ve müzik stüdyosu Analog Kültür’de tohumları atılan ve o günden bu yana deneylerini sürdüren serbest doğaçlama birliği Analog Kültür Experiment, Sonar Festival, Kırım Kilisesi Konserleri, Babylon, minimüzikhol ve Mecra gibi sahnelerde dinleyici ile buluştu. Kadrosu da repertuarı gibi serbest olan grupta, elektronikler ve perküsyonda Kaan Düzarat’a bu kez elektronikler ve klavyede Tolga Zafer, davulda Hakan Deniz Özdemir ve kontrbasta Eren Turgut ekleniyor.

Date

29 Aug 2019

Time

20:30

Location

Rıhtım Feriye
Category
QR Code

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *