Eating & Drinking

Lokanta Feriye

Feriye, which brings together in its view the most iconic symbols of Istanbul, It offers an unforgettable experience with his restaurant. Right next to the Bosphorus, seasonally prepared with care it brings together the tastes of Istanbul with its guests with his menu.

Rezervasyon Kuralları

– Lokanta Feriye’de spor& şık kıyafet zorunluluğu uygulanmaktadır. (Şort, terlik, eşofman vb. tarzda giyen misafirlerimizi kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.)
– Saat 17:00’den sonra Lokanta Feriye’ye 10 yaş üstü çocuklar kabul edilmektedir.
– Önceden rezervasyon yapmanızı öneririz, aksi durumda Lokanta Feriye olarak sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz.
– Eğer rezervasyonunuzda bir değişiklik varsa veya gecikme söz konusu ise Lokanta Feriye’ye bilgi vermenizi rica ederiz.
– Rezervasyon yoğunluğundan dolayı, Lokanta Feriye’de sizin için rezerve edilen masayı en fazla 20 dakika tutabileceğimizi iletmek isteriz.

Voi Coffee Company

VOI Coffee Company, 2014 yılında ilk şubesini Bağdat caddesinde butik bir mağaza olarak açmış, kısa süre içinde genç neslin beğenisini kazanarak 3.dalga kahvecilerin ilk başarılı temsilcilerinden olmayı başarmıştır. Son birkaç senede İstanbul’ un en gözde bölgelerinde açtığı şubeleri ile şehirli, zevkli ve dinamik müşteri kitlesi ile birlikte hızla büyümeye devam etmektedir.

Devamlı kendini güncelleyen, dünyayı takip eden, yüksek standartlara sadık, farklı duruşu ve profesyonel kadrosu ile VOI, Feriye şubesi ile müdavimlerine artık deniz manzaralı bir deneyim alanı sunuyor.

Rezervasyon:
+90 212 227 22 16
voicoffeecompany

SeaSalt

Şehrin sevilen gelenekleri arasında yer alan balıkçı kültürünün en güzel noktalarını ve lezzetlerini kendi hikayesinde birleştiren “SeaSalt Feriye” İstanbul’da müdavimleriyle Feriye’de buluşuyor. SeaSalt Feriye menüsünün lezzetleri, mutfakta kendi tarzında özel olarak yorumladığı sade reçete ve vizyon ile oluşuyor. Ege Denizi’nden çıkan lezzetleri özgün menüsüyle misafirlerine sunan SeaSalt Feriye, kendi tarzında şık ve özenle tasarlanan dekorasyonunun yanı sıra mutfağının ruhuna uygun sade sunum detaylarıyla da konuklarını farklı bir deneyimde buluşturuyor.

Rezervasyon:
+90 549 438 99 53
seasaltferiye