Scroll to top

Cafe diye Feriye

Farkı coğrafyalardan çaylar, kahve, bakery ürünleri.
Yeni lezzetler denemeye Cafe diye Feriye’ye.
Aydınlık, dingin ve ferah bir atmosferde, ders çalışabileceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz, işlerinizi yürütebileceğiniz, toplantılarınızı yapabileceğiniz; çeşitli, farklı lezzetleri; rahat ve keyifli ortamıyla Cafe diye Feriye.

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

KORONA (Covid-19) VİRÜSÜNE KARŞI İŞLETMEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER:

  1. Tüm yeme içme ve etkinlik alanlarımızın girişine siz değerli müşterilerimiz ve personellerimizin kullanımı amacı ile alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz alkol bazlı el dezenfektan üniteleri yerleştirilmiştir.
  2. Tüm personelimizin işletmeye girişinde sağlık durumları kontrol edilmekte ve vücut sıcaklıkları ölçülerek takip edilmektedir.
  3. İşletmemizde el temasının yoğun olduğu noktaları (masa, sandalye, merdiven korkulukları, kapı kolları, yüzeyler vb… ) bulaşı riskine karşı yine alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz yüzey dezenfektanları ile sık sık dezenfekte etmekteyiz.
  4. Yiyecek, içecek üretiminin gerçekleştiği mutfak alanları, lokanta ve cafe alanları, etkinlik alanlarımız ve salonlarımız nano gümüş iyon teknolojili uygulama ile periyodik olarak dezenfekte edilmekte ve ortam hijyen seviyesi ölçümlerle takip edilmektedir.
  5. Tüm personelimize işyeri hekimi, gıda mühendisi ve iş güvenliği uzmanından oluşan ekibimiz tarafından korona virüsü, bulaşı kaynakları, korunma yöntemleri, belirtileri ve alınması gereken ekstra hijyen uygulamaları konulu gerekli eğitimleri tamamlayarak farkındalık yarattık.
  6. İşletme ortak kullanım alanlarımıza  müşteri ve personellerimiz için salgına karşı alınması gereken önlemler, hastalığın belirtileri, korunma yöntemleri, bulaşı kaynakları gibi bilinçlendirici tanıtım broşür ve afişleri yerleştirdik.
  7. Lavabo, tuvalet ve ortak kullanım alanlarımızdaki zemin ve yüzey temizliklerinin sıklıklarını ve kullanılan kimyasalların konsantrasyonlarını insan sağlığını etkilemeyecek oranda arttırdık.
  8. Gıda ve müşterilerimiz ile temas eden ve risk potansiyeli taşıyan malzemelerimizi tek kullanımlık malzemeler olacak şekilde revize ettik.
  9. Yerel ve ulusal otoriteler tarafından yayınlanan tüm genelge ve talimatların takibini siz değerli müşterilerimiz adına yapıyor, halk sağlığının tesisi ve devamı için tüm önlemlerimizi sizler adına proaktif bir yaklaşımla takip ederek ivedi şekilde yerine getiriyoruz.